Sanko Yatırım

Sanko Yatırım

Sanko Holding A.Ş. finansal piyasalardaki varlığını geliştirmek hedefiyle 2001 yılı itibarı ile Sanko Menkul Değerler A.Ş.' yi faaliyete geçirmiştir.

25 Milyon TL. sermayesi, deneyimli personel yapısı ve bilgi teknolojilerine verdiği önem ile Sanko Menkul Değerler A.Ş. , müşterilerine sermaye piyasasında yaygın ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Sanko Menkul Değerler A.Ş., müşterilerinin finansal getiri ve hizmet kalitesi beklentilerini karşılamada liderliği ve sermaye piyasalarının seçkin, güvenilir kuruluşları arasında kalıcı olmayı amaçlar. Bu amaçla sermaye piyasaları ürün yelpazesi içerisindeki tüm faaliyetlerini müşteri, çalışan ve düzenleyici kurumlar ortak paydasını gözeterek etkin ve şeffaf şekilde sunar.

Müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak, verimlilik artışı sağlamak, maliyetleri azaltmak ve uluslararası düzeyde kabul görmüş bir kalite güvence seviyesine ulaşmak amacıyla Sanko Holding A.Ş. kurum genel politikaları ile Sanko Menkul Değerler A.Ş. vizyonu sentez edilerek kalite politikası belirlenmiştir.

Sanko Menkul Değerler A.Ş. misyonu yürürlükteki kanunlara, yasal düzenlemelere, grup ve şirket prensiplerine, kararlarına uymak, Sermaye Piyasası etik değerlerini temel öğreti kabul etmek, organizasyonunu sürekli dinamik tutarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, çağın teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak, müşteri ihtiyaçlarını sürekli sorgulayarak yeni ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirmektir.